• Jakość
  Jakość

  Pokrowiec wewnętrzny z tkaniny Elastan pozwala na harmonijną współpracę z elastycznym wkładem materaca oraz chroni wkład przed zabrudzeniami.

 • Konstrukcja
  Konstrukcja

  Ponadczasowa konstrukcja została zaprojektowana z myślą o spokojnym, niczym niezakłóconym śnie. Unikalne rozłożenie podparcia w naszych materacach pozwala na regenerację i głęboki odpoczynek całego ciała.

 • Komfort
  Komfort

  Maksymalny komfort naszych materaców gwarantują zastosowane w produkcji najwyższej jakości materiały. Ich antybakteryjne i przeciwroztoczowe właściwości zapewnią pełną ochronę w czasie odpoczynku.

Materace

rayon
Category: Materace

Pozwól sobie na chwilę bez grawitacji  rozciągnij się wygodnie na materacu Rayon i zamknij oczy. Poczuj, jak najwyższej jakości pianka, pod wpływem delikatnego nacisku, dostosowuje się kształtem do Twojego ciała… My nazywamy to stanem bez ciążenia.

valmont
Category: Materace

VALMONT to idealne rozwiązanie dla osób preferujących spanie na twardszym podłożu. Siedem stref podparcia, drewniane włókna, lekkość i duża odporność to pożądane cechy materaca mającego zapewnić odpoczynek wszystkim tym, którzy nie lubią lub nie mogą spać zbyt miękko…

Kategorie

Polecane

Materac BIOSYNERGY to pierwszy materac rehabilitacyjny ogrzewany, z aktywną regeneracją i właściwościami biostymulującymi, produkowany na zamówienie i dostępny w każdym rozmiarze. Został stworzony z myślą o osobach wymagających długiej rehabilitacji, przewlekle chorych czy z problemami kręgosłupa.

More...

Materace

Eksluzywne materace

Poduszki

Ergonomiczne poduszki

Gwarancja jakości

Nechte svou krční páteř hýčkat anatomickým polštářem tradičního tvaru LIMOUSIN. Vysoce kvalitní paměťová pěna tvořící jádro polštáře umožní rovnoměrné rozložení váhy Vaší hlavy a zaručí optimální polohu vaši krční páteře.

Rayon

Poczuj, jak najwyższej jakości pianka, pod wpływem delikatnego nacisku, dostosowuje się kształtem do Twojego ciała... My nazywamy to stanem bez ciążenia.

Valmont

Materac Valmont jest idealnym rozwiązanie dla tych, którzy preferują twardsze spanie. Piana Eliocell o dużej gęstości podzielona jest na siedem stref, uwzględniających optymalne podparcie całego naszego ciała.

Biosynergy

Przy kombinacji suchej termoterapii z magnetoterapią dochodzi do przekrwienia całego organizmu (perfuzji), co powoduje zwiększenie częstotliwości skurczy serca. Terapia jest stosowana w cyklach, kontrolowanych czujnikiem temperaturą.

Pilatis

Oryginalny system kanałów powietrznych wytwarza doskonałą przewiewność wkładu, reguluje ciepło i odprowadza wilgoć z jego środka. System ten samoczynnie reguluje temperaturę i obniża potliwość.