• Jakość
  Jakość

  Pokrowiec wewnętrzny z tkaniny Elastan pozwala na harmonijną współpracę z elastycznym wkładem materaca oraz chroni wkład przed zabrudzeniami.

 • Konstrukcja
  Konstrukcja

  Ponadczasowa konstrukcja została zaprojektowana z myślą o spokojnym, niczym niezakłóconym śnie. Unikalne rozłożenie podparcia w naszych materacach pozwala na regenerację i głęboki odpoczynek całego ciała.

 • Komfort
  Komfort

  Maksymalny komfort naszych materaców gwarantują zastosowane w produkcji najwyższej jakości materiały. Ich antybakteryjne i przeciwroztoczowe właściwości zapewnią pełną ochronę w czasie odpoczynku.

Valmont

Category: Materace

Właściwości wkładu materaca Valmont

Wkład materaca VALMONT jest siedmiostrefowy. Optymalne podparcie całego ciała podczas snu zapewnia mu dużej gęstości pianka Eliocell. Jej strukturę tworzą miliony mikropor, co zapewnia lekkość, długą żywotność oraz stabilność materaca. Dzięki swoim właściwościom materac VALMONT można stosować zarówno do statycznych, jak i regulowanych stelaży. Właściwy klimat snu i poziom odprowadzania wilgoci tworzy włókno Tencell. Jego unikatowa struktura jest wytworzona z włókien drewna, które nadają przyjemny mikroklimat spania. Włókno Hollow Fill natomiast nadaje elastyczności całemu pokrowcowi. Jest to niezbędne, aby maksymalnie odczuć twardość wkładu materaca. Tkanina ta jednocześnie chroni wkład materaca przed zniszczeniem.

A. Pokrowiec z jedwabiu

Pokrowiec Silk jest bardzo przyjemny w dotyku i niezwykle wytworny. Naturalne włókno jedwabne zawiera pożyteczne dla ludzkiej skóry ekstrakty. Nie dopuszcza do rozwoju mikroorganizmów, co zapewnia ochronę przed uczuleniami. Jedwab jest uzupełniony naturalnym włóknem bambusowym z właściwościami bakteriostatycznymi, co działa kojąco na skórę.

B. Wypełnienie Hollow Fill

Puszyste włókno typu Hollow Fill jest produkowane na bazie silikonu, który nadaje mu wyjątkową sprężystość, puszystość, przewiewność. Zastosowana gramatura 300 gram na m2 zwiększa komfort w używaniu materaca.

C. Tkanina elastan

Pokrowiec wewnętrzny z tkaniny Elastan pozwala na harmonijną współpracę z elastycznym wkładem materaca oraz chroni wkład przed zabrudzeniami.

Wysokość 18 cm
Pojemność 130 kg
Mycie 60 st. C
Gwarancja 5 lat

Kategorie

Polecane

Jedwabisty w dotyku, idealnie dostosowany do ciała i wyjątkowo elegancki materac PILATIS spełni nawet największe wymagania. Jego właściwości antystatyczne i antyalergiczne zapewniają najwyższy poziom higieny, a nowoczesna konstrukcja całkowitą regenerację całego organizmu po długim dniu.

More...

Materace

Eksluzywne materace

Poduszki

Ergonomiczne poduszki

Gwarancja jakości

Nechte svou krční páteř hýčkat anatomickým polštářem tradičního tvaru LIMOUSIN. Vysoce kvalitní paměťová pěna tvořící jádro polštáře umožní rovnoměrné rozložení váhy Vaší hlavy a zaručí optimální polohu vaši krční páteře.

Rayon

Poczuj, jak najwyższej jakości pianka, pod wpływem delikatnego nacisku, dostosowuje się kształtem do Twojego ciała... My nazywamy to stanem bez ciążenia.

Valmont

Materac Valmont jest idealnym rozwiązanie dla tych, którzy preferują twardsze spanie. Piana Eliocell o dużej gęstości podzielona jest na siedem stref, uwzględniających optymalne podparcie całego naszego ciała.

Biosynergy

Przy kombinacji suchej termoterapii z magnetoterapią dochodzi do przekrwienia całego organizmu (perfuzji), co powoduje zwiększenie częstotliwości skurczy serca. Terapia jest stosowana w cyklach, kontrolowanych czujnikiem temperaturą.

Pilatis

Oryginalny system kanałów powietrznych wytwarza doskonałą przewiewność wkładu, reguluje ciepło i odprowadza wilgoć z jego środka. System ten samoczynnie reguluje temperaturę i obniża potliwość.