• Jakość
  Jakość

  Pokrowiec wewnętrzny z tkaniny Elastan pozwala na harmonijną współpracę z elastycznym wkładem materaca oraz chroni wkład przed zabrudzeniami.

 • Konstrukcja
  Konstrukcja

  Ponadczasowa konstrukcja została zaprojektowana z myślą o spokojnym, niczym niezakłóconym śnie. Unikalne rozłożenie podparcia w naszych materacach pozwala na regenerację i głęboki odpoczynek całego ciała.

 • Komfort
  Komfort

  Maksymalny komfort naszych materaców gwarantują zastosowane w produkcji najwyższej jakości materiały. Ich antybakteryjne i przeciwroztoczowe właściwości zapewnią pełną ochronę w czasie odpoczynku.

Limousin

Category: Poduszki

Właściwości anatomicznej poduszki Limousine

Rdzeniem poduszki Limousin jest najwyższej jakości pianka z pamięcią Mind Foam®, doskonale i jednocześnie delikatnie reagująca na temperaturę ciała. Efektem jest poprawa krążenia i spokojniejszy sen, bez częstych i zbędnych zmian pozycji ciała. Pianka Mind Foam® zapewnia komfortowe i zdrowe wsparcie dla głowy i odcinka szyjnego. W połączeniu z właściwie dobranym materacem gwarantuje wspaniały sen i właściwą, anatomiczną pozycję w jego czasie.

Jedwabista powłoka poduszki

Wnętrze poduszki okryte jest przypominającą w dotyku jedwab wiskozą, czyli materiałem opartym na naturalnych włóknach z miazgi drzewnej. Dzięki temu poduszka Limousin jest nie tylko odporna na zgniatanie i trwała, ale także zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, chroniąc przed przegrzaniem. Wiskoza, tak samo jak bawełna, jest materiałem oddychającym, dzięki czemu wnętrze poduszki ma zapewniony odpowiedni mikroklimat i nie zbiera się w niej nieprzyjemna wilgoć. Estetycznym uwieńczeniem powłoki jest unikalny, designerski wzór, nadający poduszce Limousin szyku i elegancji.

Współpraca fizjoterapeutów

Anatomiczne poduszki Ferreti opracowane zostały we współpracy z wysokiej klasy fizjoterapeutami, na co dzień mającymi kontakt z osobami cierpiącymi z powodu bólu szyi, kręgosłupa i głowy. Naszym wspólnym celem było stworzenie poduszek o wzmocnionej strukturze, tak aby w pełni ustabilizować pozycję głowy względem kręgosłupa, a także zapewnić doskonałe dopasowanie do kształtu głowy i odcinka szyjnego.

Wynikiem naszych działań są anatomiczne poduszki Ferreti, będące odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Wybór indywidualny

Zalecamy, by wybór anatomicznej poduszki był uzależniony od konsultacji z lekarzem specjalistą, który wskaże, które partie naszego kręgoslupa czy mięśni wymagają szczególnej opieki i w jaki sposób należy je podeprzeć. Bóle glowy, szyi, stawów barkowych bywają bardzo różne i każdy ma indywidualne potrzeby odnośnie tych partii ciała, dlatego właściwy dobór poduszki jest bardzo ważny.

Rozmiar 72 x 43 cm
Wysokość 12 cm
Poszewka Wiskoza
Gwarancja 3 lata

Kategorie

Polecane

Jedwabisty w dotyku, idealnie dostosowany do ciała i wyjątkowo elegancki materac PILATIS spełni nawet największe wymagania. Jego właściwości antystatyczne i antyalergiczne zapewniają najwyższy poziom higieny, a nowoczesna konstrukcja całkowitą regenerację całego organizmu po długim dniu.

More...

Materace

Eksluzywne materace

Poduszki

Ergonomiczne poduszki

Gwarancja jakości

Nechte svou krční páteř hýčkat anatomickým polštářem tradičního tvaru LIMOUSIN. Vysoce kvalitní paměťová pěna tvořící jádro polštáře umožní rovnoměrné rozložení váhy Vaší hlavy a zaručí optimální polohu vaši krční páteře.

Rayon

Poczuj, jak najwyższej jakości pianka, pod wpływem delikatnego nacisku, dostosowuje się kształtem do Twojego ciała... My nazywamy to stanem bez ciążenia.

Valmont

Materac Valmont jest idealnym rozwiązanie dla tych, którzy preferują twardsze spanie. Piana Eliocell o dużej gęstości podzielona jest na siedem stref, uwzględniających optymalne podparcie całego naszego ciała.

Biosynergy

Przy kombinacji suchej termoterapii z magnetoterapią dochodzi do przekrwienia całego organizmu (perfuzji), co powoduje zwiększenie częstotliwości skurczy serca. Terapia jest stosowana w cyklach, kontrolowanych czujnikiem temperaturą.

Pilatis

Oryginalny system kanałów powietrznych wytwarza doskonałą przewiewność wkładu, reguluje ciepło i odprowadza wilgoć z jego środka. System ten samoczynnie reguluje temperaturę i obniża potliwość.